راهنمای استفاده از اپلیکیشن

اپلیکیشن فابر-کاستل ایران برای راحتی شما مشتریان عزیز و اطلاع از محصولات و فروشگاه‌های این شرکت توسعه یافته است. شما از طریق این اپلیکیشن می‌توانید اصالت محصولات خریداری شده را بررسی نموده و در جشنواره‌های خرید فوق‌العاده ما شرکت کرده و برنده جوایز ارزنده آن باشید.

برای ثبت نام و شرکت در قرعه‌کشی شما می‌بایست در مرحله اول اپلیکیشن را از اینجا برای سیستم عامل اندروید و یا iOS دریافت و نصب نمایید.

در مرحله بعد وارد اپلیکیشن شوید و بر روی حساب کاربری کلیک نمایید.


حال بر روی دکمه "عضو فابر-کاستل نیستید؟ به ما بپیوندید!" کلیک نمایید.


اطلاعات خود را به دقت در سیستم وارد نمایید. توجه داشته باشید آیتم‌های ستاره‌دار را حتما پر کنید.حال می‌توانید با اطلاعات ثبت‌نامی خود وارد سیستم شوید.

در این مرحله بر روی دکمه "کد قرعه‌کشی را وارد کنید" کلیک نمایید.حال پوشش امنیتی روی کارت را بخراشید و کد قرعه‌کشی موجود بر روی آن را به همراه نام فروشگاهی که کارت را از آن دریافت نموده‌اید در اپلیکیشن وارد نمایید.در صورت صحت اطلاعات وارد شده، کد در سیستم ثبت خواهد شد.

شما می‌توانید بر روی هر دستگاه تلفن‌همراه تا ۵ کد قرعه‌کشی را وارد نمایید، هر کد قرعه‌کشی یک شانس را برای شما در هر دوره در بر خواهد داشت.حال می‌توانید اخبار موجود در اپلیکیشن را دنبال نموده و منتظر زمان قرعه‌کشی ما بمانید.

امیدواریم اینبار شما یکی از برنده جوایز ارزنده ما باشید.